| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | 3MK |
| МОДЕЛ: | MAGSNAP GO 5000 mAh 20W GREY |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 5903108636162 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | 3MK |
| МОДЕЛ: | MAGSNAP GO 5000 mAh 20W GREY |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 5903108636162 |