| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | ANKER |
| МОДЕЛ: | PowerCore 20000 mAh 30W Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 194644173401 |



| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | ANKER |
| МОДЕЛ: | PowerCore 20000 mAh 30W Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 194644173401 |