| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh CNE-CPB1008B |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5291485008185 |







Дизайнът на тази захранваща банка е повлиян от естетиката на Apple, но устройството е съвместимо с всички джаджи, поддържащи стандарта за зареждане 5V / 2.1A. Предимство за потребителите на iPhone и iPad – комбиниран Lightning / Micro-USB вход позволява зареждане на захранващата банка без допълнителни кабели.

Капацитетът от 10 000 mAh е достатъчен за 2-3 пълни зареждания на средностатистически смартфон.
Устройството има 6 нива на защита, предотвратяваща повреда от късо съединение, прегряване, пренапрежение и други прекъсвания на захранването.
Тънък корпус, качествени материали и неутрален цвят ще зарадват всички, които харесват стилните джаджи!

| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh CNE-CPB1008B |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5291485008185 |