| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh CNS-CPB101BK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | 22.5 W PD |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5291485017354 |



i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh CNS-CPB101BK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | 22.5 W PD |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5291485017354 |