| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh MAG CNS-CPB505BE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 5V-3A/9V-2.22A/12V-1.67A-20W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BEIGE |
| EAN | 5291485017316 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh MAG CNS-CPB505BE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 5V-3A/9V-2.22A/12V-1.67A-20W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BEIGE |
| EAN | 5291485017316 |