| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | ESSENCE 20000 mAh BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018080428630 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | ESSENCE 20000 mAh BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018080428630 |