| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | FAST TURBO PD 10000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018080484568 |



i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | FAST TURBO PD 10000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018080484568 |