| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh PB-54W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 3800202099072 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh PB-54W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 3800202099072 |