| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | EMPOWER |
| МОДЕЛ: | Wireless Charge 10 Ah Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 15W Qi2, MagSafe, USB-C 20W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5715685028373 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | EMPOWER |
| МОДЕЛ: | Wireless Charge 10 Ah Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 15W Qi2, MagSafe, USB-C 20W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5715685028373 |