| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | ENERGIZER |
| МОДЕЛ: | 30000 mAh UE10050CC BK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 842982106079 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | ENERGIZER |
| МОДЕЛ: | 30000 mAh UE10050CC BK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 842982106079 |