| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh 201715 LILAC |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | LILAC |
| EAN | 4047443514776 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh 201715 LILAC |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | LILAC |
| EAN | 4047443514776 |