| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 201657 RED |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | RED |
| EAN | 4047443486158 |



| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 201657 RED |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | RED |
| EAN | 4047443486158 |