| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 201659 LILAC |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | LILAC |
| EAN | 4047443486301 |





| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 201659 LILAC |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | LILAC |
| EAN | 4047443486301 |