| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2041 10000 mAh Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | USB-A/USB-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4260709011264 |








| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2041 10000 mAh Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | USB-A/USB-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4260709011264 |