| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2103 30 Ah 22.5W QC/PD |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4260709013626 |








i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2103 30 Ah 22.5W QC/PD |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4260709013626 |