| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh EB-P4520XUEG |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BEIGE |
| EAN | 8806095312187 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh EB-P4520XUEG |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BEIGE |
| EAN | 8806095312187 |