| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SANDBERG |
| МОДЕЛ: | 20000 PD20W Connect |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 18 W USB-A, 20W USB-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5705730421129 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SANDBERG |
| МОДЕЛ: | 20000 PD20W Connect |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 18 W USB-A, 20W USB-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5705730421129 |