| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | QP15 10000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4713436140252 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | QP15 10000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4713436140252 |