| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ChargeUp Pro 10 Ah 20WPD Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470829128 |






| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ChargeUp Pro 10 Ah 20WPD Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470829128 |