| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger M M.S 10 Ah Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470828596 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger M M.S 10 Ah Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470828596 |