| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger Ultra 30000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 8694470828817 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger Ultra 30000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 8694470828817 |