| КАПАЦИТЕТ | 15000 mAh |
| Марка | VARTA |
| МОДЕЛ: | 15000 mAh 57977 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 15000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 4008496018987 |



i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 15000 mAh |
| Марка | VARTA |
| МОДЕЛ: | 15000 mAh 57977 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 15000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 4008496018987 |