| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh MCP-10BE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | PD & QC 3.0 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| EAN | 23942322474 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh MCP-10BE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | PD & QC 3.0 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| EAN | 23942322474 |