| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh BHR9350GL 22.5W Lite |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | LIGHT GRAY |
| EAN | 6941812758663 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh BHR9350GL 22.5W Lite |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | LIGHT GRAY |
| EAN | 6941812758663 |