| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh BHR8851GL TAN 33W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | TAN |
| EAN | 6941812792155 |



| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh BHR8851GL TAN 33W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | TAN |
| EAN | 6941812792155 |