| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh BHR9738GL L.G 22.5W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | LIGHT GRAY |
| EAN | 6932554411817 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh BHR9738GL L.G 22.5W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | LIGHT GRAY |
| EAN | 6932554411817 |