| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 30000 mAh BHR9126GL 18W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 6941812798447 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 30000 mAh BHR9126GL 18W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 6941812798447 |