| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh SIL PB-1005S |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 20W USB-C PD, 15W MagSafe |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202100570 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh SIL PB-1005S |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 20W USB-C PD, 15W MagSafe |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202100570 |