| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh SPB-10000SP4 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK/ORANGE |
| EAN | 3800202100075 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh SPB-10000SP4 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | СОЛАРНО ЗАРЯДНО |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK/ORANGE |
| EAN | 3800202100075 |