| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh PB-505S MS SILVER |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 20W USB-C PD, 15W MagSafe |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| EAN | 3800202100556 |






i
"" до 4 дни
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh PB-505S MS SILVER |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 20W USB-C PD, 15W MagSafe |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| EAN | 3800202100556 |