| ВИД ТВЪРД ДИСК | 3.5 INCH |
| Капацитет | 10000 GB |
| Марка | SEAGATE |
| МОДЕЛ: | EXPANSION STKP10000400 10TB |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 3.5 INCH |
| Капацитет: | 10000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.0 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3660619040438 |





i
"" Днес
| ВИД ТВЪРД ДИСК | 3.5 INCH |
| Капацитет | 10000 GB |
| Марка | SEAGATE |
| МОДЕЛ: | EXPANSION STKP10000400 10TB |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 3.5 INCH |
| Капацитет: | 10000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.0 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3660619040438 |