| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 1000 GB |
| Марка | SEAGATE |
| МОДЕЛ: | OneTouch STKY1000402 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| Капацитет: | 1000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.0 |
| ЦВЯТ: | LIGHT BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3660619041626 |






i
"" до 7 дни
| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 1000 GB |
| Марка | SEAGATE |
| МОДЕЛ: | OneTouch STKY1000402 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| Капацитет: | 1000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.0 |
| ЦВЯТ: | LIGHT BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3660619041626 |