| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18755 BTU/h |
| БРОЙ ВЪТРЕШНИ ТЕЛА | ДО 3 |
| ОХЛ.МОЩНОСТ(НОМИНАЛНА/MIN-MAX) | 5.50 (2.10-7.00) KW |
| ОТОПЛ.МОЩНОСТ(НОМИНАЛ/MIN-MAX) | 6.80 (1.70-7.60) |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 8.50 (A+++) |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.00 (A+) |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | 3U55S2SR5FA |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 18755 BTU/h |
| БРОЙ ВЪТРЕШНИ ТЕЛА: | ДО 3 |
| ОХЛ.МОЩНОСТ(НОМИНАЛНА/MIN-MAX): | 5.50 (2.10-7.00) KW |
| ОТОПЛ.МОЩНОСТ(НОМИНАЛ/MIN-MAX): | 6.80 (1.70-7.60) |
| КОНСУМ.МОЩНОСТ ОХЛ.(НОМИНАЛНА): | 1.35 KW |
| КОНСУМ.МОЩНОСТ ОТОПЛ.(НОМИН.): | 1.66 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.00 (A+) |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | OT -10 ДО +46 °C |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОТОПЛЕНИЕ: | ОТ -15 ДО +24 °C |
| ГОДИШНА КОНСУМАЦИЯ - ОХЛАЖДАНЕ: | 227 KW |
| ГОДИШНА КОНСУМАЦИЯ - ОТОПЛЕНИЕ: | 1678 KW |
| ТИП КОМПРЕСОР: | TWIN ROTARY INVERTER |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 1/220-240/50/60 PH/V/HZ |
| ЗАХРАНВАЩ КАБЕЛ: | 3 X 4.0 |
| СВЪРЗВАЩ КАБЕЛ: | 4 X 2.5 N X MM2 |
| МОЩНОСТ НА ШУМА: | 64 dB |
| НИВО НА ЗВУКОВО НАЛЯГАНЕ: | 51 dB(A) |
| НЕТНИ РАЗМЕРИ: | 890X340X700 |
| РАЗМЕРИ С ОПАКОВКАТА: | 1010X455X835 |
| НЕТНО/БРУТО ТЕГЛО: | 50/59 КГ |
| ХЛАДИЛЕН АГЕНТ: | R32 |
| ТРЪБА ТЕЧНА ФАЗА: | 3×6.35 (3X1/4) MM (INCH) |
| ТРЪБА ГАЗОВА ФАЗА: | 3×9.52 (3X3/8) MM (INCH) |
| МАКС. ДЕНИВЕЛ. ВЪТР./ВЪНШ.ТЯЛО: | 15 М |
| МАКС. ДЕНИВЕЛ. ВЪТР./ВЪТР.ТЯЛО: | 7.5 М |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА НА ТРЪБАТА: | 50 М |
| ФАБРИЧНО ЗАРЕДЕН ХЛАД.АГЕНТ: | 1.4 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6936294571343 |


