| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 26.00 " |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | C1 Pro AC-38 М 26" BR/GRN |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 26.00 " |
| СКОРОСТИ: | 24 |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА |
| АКСЕСОАРИ: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800173127736 |























