| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| СКОРОСТИ | Не |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | RUSH SS 20" RED/BL |
| ТИП: | ДЕТСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| ДЖАНТИ: | ЕДНОСТЕННИ |
| СКОРОСТИ: | Не |
| АМОРТИСЬОРИ: | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ALLOY V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800173101323 |














