| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| GEARS | No |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | RUSH SS 20" RED/BL |
| TYPE: | ДЕТСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| RIMS: | ЕДНОСТЕННИ |
| GEARS: | No |
| SHOCK ABSORBER: | No |
| BRAKES: | ALLOY V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800173101323 |




















