| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | COMPASS DISC 26" НЕОН |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 18 |
| SPEED SYSTEM: | 18 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА/V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 2470610 |



















