| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 27.50 " |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | ZX2 TX-37 M-17 27.5" SIL/BK |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| ДЖАНТИ: | ДВУСТЕННИ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 27.50 " |
| СКОРОСТИ: | 21 |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800173103273 |















