| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 29.00 " |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | ZX3 TX-37 L-20 29" BL/BK |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 29.00 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | TEKTRO MD-M280-PM МЕХ. |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800173103259 |










