| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 30.0 см |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | SBX-12 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | ПОДОВИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 40.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 30.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 40.50 см |
| ШИРИНА: | 37.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 14.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800139257194 |

















