| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.0 см |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | SN-1627/1267 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 40.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 40.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/ЛИЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8303363000000 |

















