| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 19 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.0 см |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | CX2550/00 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 19 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА: | 125.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 40.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 125.00 см |
| ШИРИНА: | 37.20 см |
| ДЪЛЖИНА: | 40.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389036842 |











