| MAXPOWER-W | 45.0 W |
| NOISE LEVEL | 19 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 40.0 см |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | CX2550/00 |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 45.0 W |
| NOISE LEVEL: | 19 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| MAXIMUM HEIGHT: | 125.00 см |
| DIAMETER SM: | 40.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | No |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| HEIGHT: | 125.00 см |
| WIDTH: | 37.20 см |
| LENGTH: | 40.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389036842 |











