| ВИСОЧИНА | 176.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 225 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 7 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | GSN33VWEP |
| ВИСОЧИНА: | 176.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 225 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 7 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 229 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005247752 |










