| ВИСОЧИНА | 191.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 78.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 366 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 8 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | GSN58AWEV |
| ВИСОЧИНА: | 191.00 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 78.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 366 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 8 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005191109 |












