| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 107 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 4 |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | Fc 1404 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 107 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 4 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803094357 |










