| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 277 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | SFNsfd 5227 |
| ВИСОЧИНА: | 185.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 277 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 7 |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 199 kWh |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4016803131892 |









