| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | BHN20L |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | РЪЧНИ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 45 МИН |
| ТЕГЛО: | 1.1 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 5.00 h |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005190881 |






