| НАПРЕЖЕНИЕ | 7.40 V |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | V11 |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 7.40 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | РЪЧНИ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 13 min |
| ТЕГЛО: | 0.5 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НИВО НА ШУМ: | 80 dB(A) |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 2.50 h |
| ЗАХРАНВАНЕ ОТ АВТОМОБИЛ: | Да |
| EAN | 3800202098112 |












