| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | SVC216110FSIIBKA |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 21.60 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 60 МИН |
| ТЕГЛО: | 3.7 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 2 В 1: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 0.60 L |
| НИВО НА ШУМ: | 82.00 dB(A) |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 118.00 см |
| ШИРИНА: | 26.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 17.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838782694882 |











